Fitness vybavené slim belly, power plate, inbody 230, certifikované výživové poradenství

info@LRfitness.cz +420 734 507 599facebook

O programu Power Plate:

pp

Přístroj Power Plate, je jedinečný posilovací stroj využívající technologii AVT (Advenced vibration technology), která využívá mimovolného strečového reflexu, který je přirozenou reakcí lidského těla na narušení rovnováhy za účelem větší stimulace svalových vláken. Funguje na principu přenášení vibrací do svalů – následné cviky jako dřepy, nebo napnutí bicepsu mohou být až po dobu jedné minuty řízeny právě vibrační platformou stroje, který následně aktivuje určité skupiny svalů, čímž se zaměřuje na konkrétní partie lidského těla.

 

Na přístroji Power Plate jsou čtyři základní programy cvičení: Posilování(cvičení na biceps, triceps, břicho, aj.), Protahování (cviky na prsní svaly, stehna, lýtka a přitahovače), Relaxace (sedací partie, krk, záda, aj.) a Masáž

Jednou z největších výhod přístroje Power Plate je fakt, že nenamáhá klouby a cvičení na něm není limitované tělesnou zdatností ani věkem zákazníka. Systém lze použít nejen jako posilovací stroj, ale může sloužit také k hubnutí, redukci celulitidy, zlepšení cirkulace krve a v neposlední řadě k celkové kondici. Proto je také přístroj Power Plate, využíván profesionálními sportovci, celebritami (Madonna, Sting, Julia Roberts) a v neposlední řadě také jako součást tréninku ve vesmírných programech NASA.